WAŻNE !

TOTUS TUUS  List pasterski Episkopatu Polski zapowiadający obchody XX Dnia Papieskiego

TOTUS TUUS List pasterski Episkopatu Polski zapowiadający obchody XX Dnia Papieskiego

Dekret Odwołania dyspensy.

100 ROCZNICA URODZIN ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.

WSKAZANIA KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI.

DEKRET PENITENCJARII APOSTOLSKIEJ ODNOŚNIE PRZYZNANIA SPECJALNYCH ODPUSTÓW DLA WIERNYCH W OBECNEJ SYTUACJI PANDEMII, 20.03.2020 R.

NOTA PENITENCJARII APOSTOLSKIEJ ODNOŚNIE SAKRAMENTU POJEDNANIA W OBECNEJ SYTUACJI PANDEMII, 20.03.2020 R.

DEKRET KONGREGACJI DS. KULTU BOŻEGO I DYSCYPLINY SAKRAMENTÓW

Rekolekcje w TVP.

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE W NASZEJ PARAFII:

Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30   Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz.18:30
KINO HELIOS W RADOMIU ZAPRASZA NA FILM

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

ZAPROSZENIE NA MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY I TYDZIEŃ EWANGELIZACYJNY.

JUBILEUSZ 25 LECIA KAPŁAŃSTWA KS. PIOTRA SZYMAŃSKIEGO - NASZEGO PROBOSZCZA.

Jubileusz 25 lecia Kapłaństwa naszego Proboszcza.      28 maja br. Ksiądz Piotr Szymański – Proboszcz naszej Parafii obchodził swój srebrny jubileusz Kapłaństwa.      Z tej okazji w niedzielę 26 maja o godzinie 12:00 w naszym kościele czcigodny Jubilat odprawił Mszę Świętę dziękczynną.              Naszą liczną obecnością, modlitwą i przyjętą Komunią Świętą wyraziliśmy wdzięczność Bogu za posługę Księdza Proboszcza w naszej Wspólnocie parafialnej, a Jemu samemu za trud budowania nowej świątyni oraz proślimy dla Niego  o Błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.
Imieniny Księdza Prałata Kazimierza Mąkosy.

4 marca swoje imieniny obchodził Ksiądz Prałat Kazimierz Mąkosa. Z tej okazji w niedzielę 8 marca o godz. 10:00 w naszym kościele odprawiona zostanie Msza Święta w Jego intencji, na którą serdecznie zapraszam wszystkich parafian. Ks. Proboszcz - Piotr.
31 marca 2019 r. - USTANOWIENIE NADZWYCZAJNYCH SZAFARZY KOMUNII ŚWIĘTEJ.

Archiwalny

KOMUNIKAT BISKUPA RADOMSKIEGO NA DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA        25 marca 2019 r.
APEL DO KIEROWCÓW I PIESZYCH !

KLIKNIJ!
Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla  i Pana

Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

EDYKT Biskupa Radomskiego