Kościół w Radomiu Parafia w Radomiu

Ankieta

Co zasadzić na skwerku?

KINO HELIOS W RADOMIU ZAPRASZA NA FILM "NAJŚWIĘTSZE SERCE"

Ocena:

0/5 | 0 głosów

 

 

 

Od 21 lutego 2020 – pokazy  dla grup zorganizowanych

Od 13 marca 2020 – pokazy w repertuarze kina

 

  • Dramat
  • Czas trwania: 89 min.
  • Od lat: 13
  • Produkcja: Hiszpania [2020]

 

Reżyseria:  Andres Garrigo

Scenariusz: Pedro Delgado, Andres Garrigo

Obsada: Karyme Lozano, Ignacio Ysasi, Pablo Vina

 

           Znana pisarka Lupe Valdes poszukuje inspiracji do książki i natrafia na tajemniczą historię sprzed lat. Wyrusza do Francji, miejsca tajemniczych objawień, gdzie w szklanej trumnie spoczywa nietknięte przez czas ciało wizjonerki, św. Małgorzaty Alacoque. 300 lat temu Jezus objawił jej swoje... Serce i przekazał 12 obietnic dla ludzi, którzy będą Je czcić.

           Pisarka ulega fascynacji tą historią i podejmuje prywatne śledztwo. W jego trakcie spotyka świętych, papieży, ale i spiskowców, odkrywa cuda, a także zbrodnie. Wraz z bohaterką widz poznaje źródła i historię czci Najświętszego Serca Jezusa – kultu, który jak nic innego naznaczył ostatnie trzy wieki historii Kościoła. Przebywa drogę od małej francuskiej miejscowości, w której zapłonęła iskra kultu, przez Watykan, gdzie papież poświęca całą ludzkość i świat Najświętszemu Sercu, po Łagiewniki, gdzie Jezus objawił, jak wielką miłością przepełnione jest Jego Serce. Dociera wreszcie do miejsc cudów eucharystycznych. To tam na Hostii zmaterializowały się cząstki Najświętszego Serca.

 

 

  • organizacji pokazów oraz rezerwacji miejsc dla grup dokonać można telefonicznie bądź osobiście w kasie kina
  • cena biletu dla grup zorganizowanych: 13 zł. [ zakup powyżej 15 biletów]
  • film dostępny w wersji z napisami oraz z lektorem

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Helios S.A.

www.helios.pl

Kino HELIOS

ul. Poniatowskiego 5, 26-610 Radom

radom@helios.pl;  

bozena.mancewicz@helios.pl

tel. 48 340-07-89; 722-382-333