Co zasadzić na skwerku?

ZAPROSZENIE.

Ocena:

0/5 | 0 głosów

W dniu 2 listopada 2021 roku przypada 41. rocznica śmierci Sługi Bożego Księdza Biskupa Piotra Gołębiowskiego... (kliknij, aby czytać dalej)

Czcigodni Księża

Drodzy Bracia i Siostry

W dniu 2 listopada 2021 roku przypada 41. rocznica śmierci Sługi Bożego Księdza Biskupa Piotra Gołębiowskiego, który ofiarne życie na ziemi zakończył podczas sprawowania Najświętszej Ofiary.

Zapraszam Czcigodnych Księży, Osoby Życia Konsekrowanego oraz Was, Drodzy Bracia i Siostry na wspólną modlitwę w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Księdza Biskupa Piotra Gołębiowskiego.

W sobotę, 6 listopada 2021 roku, o godzinie 11.00, w kościele parafialnym w Jedlińsku, będzie koncelebrowana Msza Święta w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Księdza Biskupa Piotra Gołębiowskiego.

Po Mszy świętej odbędzie się otwarcie Izby Pamięci Ziemi Jedlińskiej
oraz Sali Muzealnej dedykowanej Biskupowi Piotrowi Gołębiowskiemu.

Serdecznie zapraszam na tę wspólną modlitwę. Proszę także o dalszą
gorącą modlitwę w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Księdza Biskupa Piotra
Gołębiowskiego.