Kościół w Radomiu Parafia w Radomiu

Ankieta

Co zasadzić na skwerku?

Ogłoszenie Księdza Biskupa (31.05.2020 r.).

Ocena:

0/5 | 0 głosów

          

         

Siostry i Bracia Żywego Różańca!

          W tym roku naszą ogólnopolską pielgrzymkę na Jasną Górę przeżywać będziemy duchowo. Poprzez Telewizję TRWAM i Radio Maryja łączcie się z nami w swoich domach.

          W piątek o godz. 20.20 – Różaniec i o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. W sobotę o godz. 13.30 – transmisja Mszy Św. z Kaplicy Cudownego Obrazu, której przewodniczył będzie Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo. To może być najliczniejsza pielgrzymka, kiedy przez radio i telewizję połączy się duchowo ponad dwumilionowa rodzina różańcowa w Polsce i za granicą. Bądźcie z nami z Różańcem w ręku.

Ks. Szymon Mucha

Moderator ŻR Diecezji Radomskiej