SAKRAMENT BIERZMOWANIA W NASZEJ PARAFII.

W sobotę 16 marca br. podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 18:00 Pasterz naszej Diecezji Ks. Bp. Ordynariusz Henryk Tomasik, udzielił Sakramentu Bierzmowania licznej grupie młodzieży naszej parafii. Zwracając się do młodzieży w słowach chomili Ks. Biskup podkreślił znaczenie łączności z Chrystusem, życia wg zasad Ewangelii oraz konieczność świadczenia o przynależności do Chrystusa i Kościoła w swoich środowiskach, życia, nauki i pracy.

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej 4-11 października 2020 r.

ODPUST PARAFIALNY (14.09.2020 r.).

Jutro 14 września 2020 r. nasza Parafia przeżywać będzie Uroczystości odpustowe. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości na Odpust Parafii. Msze Święte o godz. 8:00, 10:00 i główna Masza Święta o godz. 18:00, na którą przybędą Księża - Goście. Kazanie odpustowe wygłosi Ks. Dariusz Kowalczyk, prezes Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Ogłoszenie Księdza Biskupa (31.05.2020 r.).