Rekolekcje w TVP.

100 ROCZNICA URODZIN ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.

WSKAZANIA KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI.

DEKRET PENITENCJARII APOSTOLSKIEJ ODNOŚNIE PRZYZNANIA SPECJALNYCH ODPUSTÓW DLA WIERNYCH W OBECNEJ SYTUACJI PANDEMII, 20.03.2020 R.

NOTA PENITENCJARII APOSTOLSKIEJ ODNOŚNIE SAKRAMENTU POJEDNANIA W OBECNEJ SYTUACJI PANDEMII, 20.03.2020 R.

DEKRET KONGREGACJI DS. KULTU BOŻEGO I DYSCYPLINY SAKRAMENTÓW

Imieniny Księdza Prałata Kazimierza Mąkosy.

4 marca swoje imieniny obchodził Ksiądz Prałat Kazimierz Mąkosa. Z tej okazji w niedzielę 8 marca o godz. 10:00 w naszym kościele odprawiona zostanie Msza Święta w Jego intencji, na którą serdecznie zapraszam wszystkich parafian. Ks. Proboszcz - Piotr.

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE W NASZEJ PARAFII:

Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30   Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz.18:30