Kościół w Radomiu Parafia w Radomiu

Ogłoszenie Księdza Biskupa (31.05.2020 r.).

          

         

Siostry i Bracia Żywego Różańca!

          W tym roku naszą ogólnopolską pielgrzymkę na Jasną Górę przeżywać będziemy duchowo. Poprzez Telewizję TRWAM i Radio Maryja łączcie się z nami w swoich domach.

          W piątek o godz. 20.20 – Różaniec i o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. W sobotę o godz. 13.30 – transmisja Mszy Św. z Kaplicy Cudownego Obrazu, której przewodniczył będzie Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo. To może być najliczniejsza pielgrzymka, kiedy przez radio i telewizję połączy się duchowo ponad dwumilionowa rodzina różańcowa w Polsce i za granicą. Bądźcie z nami z Różańcem w ręku.

Ks. Szymon Mucha

Moderator ŻR Diecezji Radomskiej

INNE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej 4-11 października 2020 r.

     

ODPUST PARAFIALNY (14.09.2020 r.).

          Jutro 14 września 2020 r. nasza Parafia przeżywać będzie Uroczystości odpustowe. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości na Odpust Parafii. Msze Święte o godz. 8:00, 10:00 i główna Masza Święta o godz. 18:00, na którą przybędą Księża - Goście. Kazanie odpustowe wygłosi Ks. Dariusz Kowalczyk, prezes Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.  

Ogłoszenie Księdza Biskupa (31.05.2020 r.).

 

Ogłoszenie Księdza Biskupa (10.05.2020 r.).

 

AKT ZAWIERZENIA BOŻEMU MIŁOSIERDZIU PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA I CHORYCH Z PROŚBĄ O USTANIE PANDEMII

Słowo Przewodniczącego Komisji Charytatywnej Konferencji Episkopatu Polski na Niedzielę Miłosierdzia.

„Miłosierdziem budujemy Kościół Boży” Kardynał Stefan Wyszyński    

Eucharystia. Rodzina.

   

OCHRZCZENI I POSŁANI. KOŚCIÓŁ CHRYSTUSA Z MISJĄ W ŚWIECIE.

   

ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO - UROCZYSTOŚCI ODPUSTROWE W NASZEJ PARAFII - 14 WRZEŚNIA 2019 ROKU.

ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO - UROCZYSTOŚCI ODPUSTROWE  W NASZEJ PARAFII - 14 WRZEŚNIA 2019 ROKU.         W sobotę 14 września przeżywaliśmy w naszej Parafii uroczystości odpustowe.   Centralnym punktem dnia była Uroczysta Msza Święta o godz. 12:00, którą celebrował Ks. Prof. UKSW dr hab. Marek Tatar – Krajowy Duszpasterz ds. Powołań. Ks. Marek głosił także kazania odpustowe na wszystkich Mszach Świętych odprawianych tego dnia. Wśród zaproszonych gości znaleźli się też Księża z naszego Dekanatu.

„POLSKA POD KRZYŻEM”