Ogłoszenie Księdza Biskupa (31.05.2020 r.).

Siostry i Bracia Żywego Różańca!

W tym roku naszą ogólnopolską pielgrzymkę na Jasną Górę przeżywać będziemy duchowo. Poprzez Telewizję TRWAM i Radio Maryja łączcie się z nami w swoich domach.

W piątek o godz. 20.20 – Różaniec i o godz. 21.00 Apel Jasnogórski. W sobotę o godz. 13.30 – transmisja Mszy Św. z Kaplicy Cudownego Obrazu, której przewodniczył będzie Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo. To może być najliczniejsza pielgrzymka, kiedy przez radio i telewizję połączy się duchowo ponad dwumilionowa rodzina różańcowa w Polsce i za granicą. Bądźcie z nami z Różańcem w ręku.

Ks. Szymon Mucha

Moderator ŻR Diecezji Radomskiej

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej 4-11 października 2020 r.

ODPUST PARAFIALNY (14.09.2020 r.).

Jutro 14 września 2020 r. nasza Parafia przeżywać będzie Uroczystości odpustowe. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości na Odpust Parafii. Msze Święte o godz. 8:00, 10:00 i główna Masza Święta o godz. 18:00, na którą przybędą Księża - Goście. Kazanie odpustowe wygłosi Ks. Dariusz Kowalczyk, prezes Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Ogłoszenie Księdza Biskupa (31.05.2020 r.).