Ogłoszenie Księdza Biskupa (31.05.2020 r.).

Zapraszamy wszystkich mężczyzn w niedzielę, 7 czerwca br., do uczestnictwa w „Męskim różańcu” w Radomiu. Modlitwa rozpocznie się w kościele Matki Bożej Królowej Świata przy ul. Grzybowskiej u Księży Filipinów, Mszą św. o godz.15.00 i konferencją, po której wyjdziemy na plac przed kościołem, aby przed figurą Matki Bożej odmówić modlitwę różańcową i zawierzyć Jej siebie, Kościół i Ojczyznę.

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej 4-11 października 2020 r.

ODPUST PARAFIALNY (14.09.2020 r.).

Jutro 14 września 2020 r. nasza Parafia przeżywać będzie Uroczystości odpustowe. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości na Odpust Parafii. Msze Święte o godz. 8:00, 10:00 i główna Masza Święta o godz. 18:00, na którą przybędą Księża - Goście. Kazanie odpustowe wygłosi Ks. Dariusz Kowalczyk, prezes Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Ogłoszenie Księdza Biskupa (31.05.2020 r.).