Zapraszamy Cię na Oazę Ewangelizacji,

która jest skierowana nie tylko dla oazowiczów, ale również dla osób, które nie należą do żadnej wspólnoty, a pragną spotkania z Bogiem.

Kiedy: 18-23 lutego 2020 r.

Gdzie: Dom Rekolekcyjny „Betania”, ul. Jana Pawła II 1A, 26-670 Pionki

Koszt uczestnictwa: 80,- zł.

Młodzież 8 kl. SP i szkoły średnie.

Obowiązkowe zapisy do 15 stycznia (lub do wyczerpania miejsc) w Ośrodku kurialnym przy ulicy Malczewskiego 1 w Radomiu w środy oraz w czwartki w godzinach 10:00-16:00.

!!! Można zapisać się też u księdza proboszcza odpowiednio wcześniej. Nie zapomnij podać swojego numeru telefonu :))

To będzie taki wyjazd połączony z formacją, w programie na pewno spotkania w grupach, poznawanie Mszy, Biblii, wieczory pogodne z różnymi grami/zabawami pewnie też jakieś filmy, może gra terenowa, adoracje na jakich jeszcze nie byliście, wspólny śpiew, piękna muzyka, dużo nowych ludzi otwartych na nowe znajomości, trochę czasu wolnego, na pewno świetnie spędzony czas :))

Jeśli macie pytanka to śmiało można pisać FB: Adrianna Kruk, tel. 882 733 448.

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA

ZAPROSZENIE NA MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY I TYDZIEŃ EWANGELIZACYJNY.

JUBILEUSZ 25 LECIA KAPŁAŃSTWA KS. PIOTRA SZYMAŃSKIEGO - NASZEGO PROBOSZCZA.

Jubileusz 25 lecia Kapłaństwa naszego Proboszcza.      28 maja br. Ksiądz Piotr Szymański – Proboszcz naszej Parafii obchodził swój srebrny jubileusz Kapłaństwa.      Z tej okazji w niedzielę 26 maja o godzinie 12:00 w naszym kościele czcigodny Jubilat odprawił Mszę Świętę dziękczynną.              Naszą liczną obecnością, modlitwą i przyjętą Komunią Świętą wyraziliśmy wdzięczność Bogu za posługę Księdza Proboszcza w naszej Wspólnocie parafialnej, a Jemu samemu za trud budowania nowej świątyni oraz proślimy dla Niego  o Błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.

31 marca 2019 r. - USTANOWIENIE NADZWYCZAJNYCH SZAFARZY KOMUNII ŚWIĘTEJ.

Archiwalny

KOMUNIKAT BISKUPA RADOMSKIEGO NA DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA        25 marca 2019 r.

APEL DO KIEROWCÓW I PIESZYCH !

KLIKNIJ!

Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana