Zapraszamy Cię na Oazę Ewangelizacji,

która jest skierowana nie tylko dla oazowiczów, ale również dla osób, które nie należą do żadnej wspólnoty, a pragną spotkania z Bogiem.

Kiedy: 18-23 lutego 2020 r.

Gdzie: Dom Rekolekcyjny „Betania”, ul. Jana Pawła II 1A, 26-670 Pionki

Koszt uczestnictwa: 80,- zł.

Młodzież 8 kl. SP i szkoły średnie.

Obowiązkowe zapisy do 15 stycznia (lub do wyczerpania miejsc) w Ośrodku kurialnym przy ulicy Malczewskiego 1 w Radomiu w środy oraz w czwartki w godzinach 10:00-16:00.

!!! Można zapisać się też u księdza proboszcza odpowiednio wcześniej. Nie zapomnij podać swojego numeru telefonu :))

To będzie taki wyjazd połączony z formacją, w programie na pewno spotkania w grupach, poznawanie Mszy, Biblii, wieczory pogodne z różnymi grami/zabawami pewnie też jakieś filmy, może gra terenowa, adoracje na jakich jeszcze nie byliście, wspólny śpiew, piękna muzyka, dużo nowych ludzi otwartych na nowe znajomości, trochę czasu wolnego, na pewno świetnie spędzony czas :))

Jeśli macie pytanka to śmiało można pisać FB: Adrianna Kruk, tel. 882 733 448.

100 ROCZNICA URODZIN ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II.

Rekolekcje w TVP.

WSKAZANIA KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI.

DEKRET PENITENCJARII APOSTOLSKIEJ ODNOŚNIE PRZYZNANIA SPECJALNYCH ODPUSTÓW DLA WIERNYCH W OBECNEJ SYTUACJI PANDEMII, 20.03.2020 R.

NOTA PENITENCJARII APOSTOLSKIEJ ODNOŚNIE SAKRAMENTU POJEDNANIA W OBECNEJ SYTUACJI PANDEMII, 20.03.2020 R.

DEKRET KONGREGACJI DS. KULTU BOŻEGO I DYSCYPLINY SAKRAMENTÓW

Imieniny Księdza Prałata Kazimierza Mąkosy.

4 marca swoje imieniny obchodził Ksiądz Prałat Kazimierz Mąkosa. Z tej okazji w niedzielę 8 marca o godz. 10:00 w naszym kościele odprawiona zostanie Msza Święta w Jego intencji, na którą serdecznie zapraszam wszystkich parafian. Ks. Proboszcz - Piotr.

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE W NASZEJ PARAFII:

Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:30   Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz.18:30