Od 21 lutego 2020 – pokazy  dla grup zorganizowanych

Reżyseria:  Andres Garrigo

Scenariusz: Pedro Delgado, Andres Garrigo

Obsada: Karyme Lozano, Ignacio Ysasi, Pablo Vina

Znana pisarka Lupe Valdes poszukuje inspiracji do książki i natrafia na tajemniczą historię sprzed lat. Wyrusza do Francji, miejsca tajemniczych objawień, gdzie w szklanej trumnie spoczywa nietknięte przez czas ciało wizjonerki, św. Małgorzaty Alacoque. 300 lat temu Jezus objawił jej swoje... Serce i przekazał 12 obietnic dla ludzi, którzy będą Je czcić.

Pisarka ulega fascynacji tą historią i podejmuje prywatne śledztwo. W jego trakcie spotyka świętych, papieży, ale i spiskowców, odkrywa cuda, a także zbrodnie. Wraz z bohaterką widz poznaje źródła i historię czci Najświętszego Serca Jezusa – kultu, który jak nic innego naznaczył ostatnie trzy wieki historii Kościoła. Przebywa drogę od małej francuskiej miejscowości, w której zapłonęła iskra kultu, przez Watykan, gdzie papież poświęca całą ludzkość i świat Najświętszemu Sercu, po Łagiewniki, gdzie Jezus objawił, jak wielką miłością przepełnione jest Jego Serce. Dociera wreszcie do miejsc cudów eucharystycznych. To tam na Hostii zmaterializowały się cząstki Najświętszego Serca.

• organizacji pokazów oraz rezerwacji miejsc dla grup dokonać można telefonicznie bądź osobiście w kasie kina
  • cena biletu dla grup zorganizowanych: 13 zł. [ zakup powyżej 15 biletów]
  • film dostępny w wersji z napisami oraz z lektorem

Serdecznie zapraszamy!