JUBILEUSZ 25 LECIA KAPŁAŃSTWA KS. PIOTRA SZYMAŃSKIEGO - NASZEGO PROBOSZCZA.

Jubileusz 25 lecia Kapłaństwa naszego Proboszcza.

28 maja br. Ksiądz Piotr Szymański – Proboszcz naszej Parafii obchodził swój srebrny jubileusz Kapłaństwa.

Z tej okazji w niedzielę 26 maja o godzinie 12:00 w naszym kościele czcigodny Jubilat odprawił Mszę Świętę dziękczynną.

Naszą liczną obecnością, modlitwą i przyjętą Komunią Świętą wyraziliśmy wdzięczność Bogu za posługę Księdza Proboszcza
w naszej Wspólnocie parafialnej, a Jemu samemu za trud budowania nowej świątyni oraz proślimy dla Niego

o Błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.

Jubileusz 25 lecia Kapłaństwa naszego Proboszcza.

28 maja br. Ksiądz Piotr Szymański – Proboszcz naszej Parafii obchodzi swój srebrny jubileusz Kapłaństwa.

Z tej okazji w niedzielę 26 maja o godzinie 12:00 w naszym kościele czcigodny Jubilat odprawi Mszę Świętę dziękczynną.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do udziału we Mszy Świętej i modlitwy w intencji Księdza Piotra.

Naszą obecnością, modlitwą i przyjętą Komunią Świętą wyraźmy wdzięczność Bogu za posługę Księdza Proboszcza
w naszej Wspólnocie parafialnej, a Jemu samemu za trud budowania nowej świątyni oraz prośmy dla Niego

o Błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej
i wszelkie potrzebne łaski