Czcigodni Księża,

Osoby Życia Konsekrowanego,

Drodzy Siostry i Bracia!

W dniu 14 września, w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, łączymy się wszyscy w dziękczynieniu za Tajemnicę Krzyża.

Krzyż „stał się nam bramą!” – powie C. K. Norwid.

W tym dniu włączymy się także w wielkie wyznanie wiary w Jezusa Chrystusa i Tajemnicę Krzyża uczestnicząc w modlitewnym przeżyciu prawdy „POLSKA POD KRZYŻEM”.

Będziemy prosić Pana Boga o wielki dar głębokiej wiary i odważne trwanie przy Jezusie Chrystusie i Jego Krzyżu.

Zachęcam Was, Drodzy Bracia i Siostry, do uczestnictwa w spotkaniach modlitewnych według wskazań Duszpasterzy i z serca wszystkim błogosławię.

Biskup Henryk Tomasik.

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej 4-11 października 2020 r.

ODPUST PARAFIALNY (14.09.2020 r.).

Jutro 14 września 2020 r. nasza Parafia przeżywać będzie Uroczystości odpustowe. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości na Odpust Parafii. Msze Święte o godz. 8:00, 10:00 i główna Masza Święta o godz. 18:00, na którą przybędą Księża - Goście. Kazanie odpustowe wygłosi Ks. Dariusz Kowalczyk, prezes Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Ogłoszenie Księdza Biskupa (31.05.2020 r.).