Schola

KTO ŚPIEWA, TEN DWA RAZY SIĘ MODLI

Przy naszej parafii działają dwie grupy śpiewające. Schola młodzieżowa składająca się z 12 dziewcząt oraz 9-cio osobowa schola dziecięca.

Próby scholi młodzieżowej odbywają się soboty o godz. 1400, natomiast próby scholi dziecięcej odbywają się we czwartki o godz. 17.00.

Podczas prób doskonalimy swoje umiejętności wokalne, uczymy się nowych pieśni i piosenek religijnych oraz miło spędzamy czas, we wspólnocie młodych ludzi, pragnących rozwijać swój talent i używać go na chwałę Panu. Pragniemy swoim głosem upiększać liturgię i wzbogacać naszą wspólną modlitwę podczas Mszy Św. oraz nabożeństw.

Opiekunem scholi dziecięcej i młodzieżowej jest nasza Organistka, Pani Bernadeta Stanik.

Serdecznie zapraszamy chętnych dziewczęta i chłopców, pragnących chwalić Pana śpiewem, aby dołączyli do naszych grup śpiewających.

Opiekunowie